איגוד תלמידי הקבוצה
רבי•770•תמימים
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/Asset-100.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/החזון-עליון.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/החזון-מרכז.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/החזון-תחתון.webp)
מחזון
למציאות
בשביל זה אנחנו כאן
שנת הקבוצה היא יסוד חייו של כל חסיד.
איגוד תלמידי הקבוצה שם לעצמו מטרה – להנגיש ולהעניק לכל בחור באשר הוא את הכלים הנדרשים לשנה פוריה וגדושה בלימוד תורה, התקשרות עמוקה לרבי מלך המשיח והתעלות רוחנית בעבודת ה'.
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/Asset-101.webp)
הכירו את פרוייקט
יששכר וזבולון
פרויקט הדגל מאפשר לתלמידי הקבוצה להקדיש את שנת הקבוצה ללימוד איכותי ומעמיק, ומעניק כיסוי מלא לכל ההוצאות הגשמיות.
במסגרת הפרויקט, למעלה מ-350 תמימים מקבלים מלגה חודשית בסך 150 דולר, המאפשרת להם להתמקד בלימודים ללא דאגות כלכליות.
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/יששכר-וזבולון-קו-עליון-1024x80.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/ענן-עליון-יששכר-וזבולון.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/ענן-תחתון-יששכר-וזבולון.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/יששכר-וזבולון-קו-מחבר-1.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/יששכר-וזבולון-קו-מחבר-1.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/121C35-4.png)
מסלולי הלימוד
ב'יששכר וזבולון' קיימים חמישה מסלולי לימוד מעמיקים ומגוונים:
מסלול גאולה ומשיח - מסלול גפ"ת - מסלול חסידות - מסלול הלכה - מסלול נגלה
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/יששכר-וזבולון-קו-עליון-1024x80.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/121C35-2.png)
המבחן החודשי
מידי חודש נערך מבחן מקיף
לתלמידים בהתאם למסלול שבחרו.
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/יששכר-וזבולון-קו-עליון-1024x80.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/121C35-5.png)
חלוקת המלגות
בהתאם לידע הרחב המופגן במבחן, התלמידים
מקבלים מלגה על סך 150$ מידי חודש.
צוות רבני ה׳קבוצה׳
![הרב חיים מאיר זלמנוב](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/הרב-חיים-מאיר-זלמנוב-e1718037350262-qpgo15rofuwkuqf48frw8uabets1m3vvhu5xpupti8.webp)
![הרב חנוך כהן](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/הרב-חנוך-כהן-e1718037378975-qpgo1w35r7wlvtcvyr5g6nn81m6blmscxgfj5lmso0.webp)
![הרב יוזביץ](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/הרב-יוזביץ-e1718037397874-qpgo2ftrqqnmnmk7rhom50nwiph139yq064q8etj1c.webp)
![הרב לבקובסקי](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/הרב-לבקובקסקי-scaled-e1718038437881-qpgotldx6ftu2349788m65zabfmrghrkeklpc6k3a8.webp)
![הרב מושי סנדרוי](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/הרב-מוישי-סנדרוי-e1718038410837-qpgosv2fv2tt106hgwv28cmdon8hgyv2yyc3wfn44g.webp)
![הרב צביקי מרגליות](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/הרב-מרגליות-2-e1718038388823-qpgosadzoq1hxl0itnx9phu8m62ermkzk3zfcchrxc.webp)
![הרב הלל רסקין](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/הרב-רסקין-scaled-e1718038340399-qpgor27krid0rwsozmtsyazkp245puplq1blscba1s.webp)
![הרב דוד גייסינסקי](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/הרב-שלום-דוד-גייסניקי-e1718038309355-qpgoq76whz6k4s1r0rf460td3cd1nuaglrsky7l9r4.webp)
![הרב שלומי וילהלהם](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/הרב-שלמה-וילהלם-e1718038287352-qpgopmigbme91cvsdihbn6180v6yyi0d6xfwe4fxk0.webp)
![הרב משיח אליאס](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/רבנים-_-יוזביץ-אליאס-scaled-e1718038269336-qpgop5lcwlr38dkd4b61eaaxbxid3y574lp5r550o0.webp)
![הרב שלמה זרחי](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/תמונת-צוות-הרב-זרחי-2-e1718281249891-qplkxde0t6i8o68jcms0jcfgbjo9ro8spk4twai84g.jpeg)
![הרב ישראל קפלן](https://kvutze.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/תמונת-צוות-הרב-קפלן-e1718281223443-qplkwoy7vhksab81bc7pqilgvj0q7jjry767f3igm8.jpeg)
האיגוד במספרים
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-1-8.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-6-8.png)
דולר במלגות חודשיות לתמימים
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-6-8.png)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-2-8.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-6-8.png)
תמימים בפרוייקט ‘יששכר וזבולון’
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-3-8.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-6-8.png)
רבנים ואנשי צוות
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-6-8.png)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-4-8.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-6-8.png)
שלוחים
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-6-8.png)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-5-8.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/07/Asset-6-8.png)
מבני פנימה
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/מבני-הקבוצה.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/מבני-הקבוצה-1.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/מבנה-הקבוצה-2.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/מבניה-הקבוצה-3.webp)
מבני
הקבוצה
ברחבי שכונת 'קראון הייטס' פזורים בניני ה'קבוצה' בהנהלת ה'איגוד', בהם מקבלים התלמידים את כל הנדרש מעבר לזאל הגדול של 770. בעיקר – חדרי פנימיה מרווחים, נוחים וממוזגים. אך גם כיתות לימוד מאובזרות, חדרים להתוועדויות, שיחות אישיות, ועוד.
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/Asset-6.webp)
פרנס
היום
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/Asset-7.webp)
החזקת תמים
ביששכר וזבולון
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/Asset-8.webp)
סעודת
עניים
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/Asset-6.webp)
רישום
הרך הנולד
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/Asset-9.webp)
תרומות
והקדשות
חדשות הקבוצה
הישארו מחוברים לכל מה שחדש אצל תלמידי הקבוצה
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/9858-ראיון-והגדת-לבנך-768x512.webp)
וְהִגַּדְתָּ לְבִנְךָ: מעט ממהפכת ארגון 'איגוד תלמידי הקבוצה'..
שבת יו"ד שבט ב-770. בתוך ההמולה הרבתית בזאל הגדול, בין אלפי האורחים, יושב לו מנחם, תלמיד ב'קבוצה', ותוהה בינו לבין עצמו על מצבו הלימודי. בישיבה גדולה חלם על היום שיגיע
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/356847753-מפגש-ראשי-ורבני-הישיבה-עם-הרב-לאו-.webp)
מפגש בין ראשי ישיבת תות"ל המרכזית לרב הראשי לישראל
במהלך ביקורו של הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו בעיר ניו יורק, נפגש עם ראשי הישיבה הרב שניאור זלמן לבקובסקי והרב שלמה זרחי יחד עם הצוות של ישיבת תות"ל המרכזית
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/ערב-הכנה-להורי-הקבוצה-פד-768x480.webp)
ההורים מוכנים: ערב ההכנה ל'קבוצה' הוכתר בהצלחה
ב'איגוד תלמידי הקבוצה' מסכמים בסיפוק רב את ערב ההיערכות לקבוצה הראשון מסוגו, שנערך השבוע (שני). מעל 250 הורים לתלמידי התמימים מ'קבוצה תשפ“ד', התאספו לערב היערכות חינוכי וירטואלי, לקראת נסיעת בניהם
הורים מספרים
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/עיצוב-ללא-שם-2.png)
כבר בעת היותי בקבוצה בשנת תשנ"ה הורגש הצורך בצוות צעיר ורענן שינתב את הכוח של הבחורים בהתקשרות לרבי מלך המשיח עד הסוף. עוברים השנים וב"ה בניי נסעו לשנת ה'קבוצה' וזוכים שיש צוות מסור ורענן שדואג לבחורים ומתוועד איתם והעיקר מחבר אותם לרבי מלך המשיח יישר כח על המסירות והדאגה
הרב מנחם מענדל בלינצקי
מנכ"ל פרויקטים של אגו"ח בארה"ק //
אב לתלמידים בשנת ה'תש"פ, ה'תשפ"א ובה'תשפ"ב
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/Asset-11.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/עיצוב-ללא-שם-4-1.png)
בשנים האחרונות עוסק בני בהצלת נפשות של ממש, מתוקף תפקידו כאחראי מערך השלוחים ומנהל פנימית הקבוצה ב'איגוד' הוא מתעסק ביחד עם צוות המדריכים והשלוחים עם הבנים של הרבי מקרוב ממש. יחד הוא חווה איתם את השנה המשמעותית לחייהם ועוזר להם בכל הפרטים הקטנים ממש
הרב יצחק גרוזמן
שליח ראשי בראשון לציון, ישראל
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/Asset-11.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/עיצוב-ללא-שם-1.png)
מענדי נסע לשנת ה'קבוצה' בישיבה, לפנ"כ היו שמועות שאין למה לנסוע, החוסר וודאות בזמן הקורנה לא נותן מנוח. אך מעל להכל כשיש אנשים גדולים - שדואגים לו מאז ועד עכשיו תודה לצוות איגוד תלמידי הקבוצה! על שנה נפלאה כזו לא מוותרים.
הרב אבירם מגור
מנהל ת"ת ביתר //
אב לתלמיד בשנת ה'תשפ"א ובה'תשפ"ג
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/Asset-11.webp)
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/עיצוב-ללא-שם-5.png)
מענדי נסע לשנת ה'קבוצה' בישיבה, לפנ"כ היו שמועות שאין למה לנסוע, החוסר וודאות בזמן הקורנה לא נותן מנוח. אך מעל להכל כשיש אנשים גדולים - שדואגים לו מאז ועד עכשיו תודה לצוות איגוד תלמידי הקבוצה! על שנה נפלאה כזו לא מוותרים.
הרב יוסי אלגזי
שליח בקרית יובל, ירושלים, ישראל //
אב לתלמיד בשנת ה'תש״פ
![](https://kvutze.org/wp-content/uploads/2024/06/Asset-11.webp)